Co umím?

Umím vás vhodnými otázkami provázet vaší vlastní situací tak, abyste mnohem efektivněji dosáhli vlastních cílů.

A jak to probíhá?

Příklady toho co dělám
a můžu Vám s tím pomoct

  Podivejte se, co umim
 

PRVNÍ SETKÁNÍ

Pokusím se vás rychle dostat do pohody. První setkání vás nebude stát ani korunu. Sejdeme se, vyslechnu vás a vyzkoušíte si, jak pracuji.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Navrhnu řešení, které bude ušité na míru přímo vám. Společně rozhodneme, jestli půjde o koučování, trénink nebo kombinaci obojího.

DOHODA

Dohodneme se na vašich cílech, způsobu jejich dosažení, vyhodnocení, frekvenci našich setkání a ceně.

DOSAHOVÁNÍ CÍLŮ

Budeme tvrdě pracovat na dosažení vašich cílů. Já vám nabídnu nástroje, které by vám mohly pomoci se posunout. Na vás je, jak s nimi naložíte.

CÍL

Dosáhli jsme vašich cílů. Vyhodnotíme si naši spolupráci a rozloučíme se, protože už mě nepotřebujete, už to zvládáte sami. Kdykoli v budoucnu se na mě ale můžete znovu obrátit.

Jako kouč věřím, že nejlepší odpovědi má v sobě každý z nás. Přijdete tedy se svým tématem a já vás budu provázet otázkami tak, abyste zjistili, co potřebujete, abyste se na své téma dokázali podívat z jiného úhlu pohledu, s odstupem. Budeme stavět na vašich silných stránkách a odstraňovat překážky, které vám brání udělat to, co byste chtěli.

Napište mi

a dohodneme si první setkání zdarma

 
 

První hodina
je zdarma

První hodina je zdarma. Vyslechnu si, proč přicházíte, jaké máte cíle. Navrhnu možnosti řešení i způsob práce. Tedy jestli je pro dané téma lepší koučování nebo trénink, případně kombinace.

Vyzkoušíme, jestli si sedneme

Během první hodiny si vyzkoušíte i to, jak s vámi budu pracovat. Máte tak možnost zjistit, jestli si vzájemně „sedneme“. I to je důležité, pokud spolu máme pracovat delší dobu.

Žádné nudné přednášky

Nečekejte nudné přednášky. Budeme řešit jen témata, se kterými přicházíte a budeme hledat řešení, která budete pro sebe cítit jako ta pravá.

Vytvoříme si rozvrh setkání

Můžeme se vídat podle vašich potřeb. Někomu vyhovují intenzivní celodenní tréninky, někomu jedna až dvě hodiny jednou týdně.

Reference

Whitington

John Whittington,

Author, Systemic Coaching & Constellations

Jiří is a calm, wise and grounded man who clearly has much to offer his clients. His understanding of issues whose roots lie below the surface is heighten by his natural understanding of the systemic coaching and constellations which was a delight to share with him on a recent training.

Vokolková

Markéta Vokolková,

Learning & Development Coordinator

Jiřího největší předností je jeho klidná a vyrovnaná povaha spojená s jeho přirozenou zvídavostí. Při koučování mě dokázal naprosto odpoutat od reality a pak mě do ní s brilancí sobě vlastní vrátit, jen s trochu jiným pohledem a mnohem větší jistotou co dál. Jeho služby jako kouče mohu jen doporučit a přeji jeho budoucím klientům, aby si koučování s ním užili stejně jako já!

Janča

Marek Janča,

analytik

Jirku jsem oslovil s cílem zlepšení rétorických schopností. Během série tříhodinových sezení jsme prošli řadu témat od struktury projevu přes správné dýchání po výslovnost. Na Jirkovi si cením především odborných znalostí, holistického přístupu a schopnosti pružně reagovat na klientovy požadavky. Jirkovy služby můžu vřele doporučit.

Kabát

Tomáš Kabát,

rádio Impuls

Jiří se mnou pracoval jako s individualitou. Kurz mi ušil přímo na míru, zohlednil konkrétní okolnosti řešené situace. Pracoval s tím, co jsem mu sdělil a nenásilně mě vedl tak, abych si sám našel možnou cestu k vyřešení. Neztráceli jsme tedy čas všeobecnými poučkami, ale rovnou se konkrétně zaměřili na má témata. Čas strávený s Jiřím byl velmi užitečný a prospěšný.

Holeček

Radim Holeček,

pedagog a politik

Můj nástup v politice byl "vražedně rychlý". Nezkušenost z komunální politiky se v kampani ukázala jako prakticky nepřekonatelná překážka. Svěřil jsem se tedy do Jiřího péče, abych zapracoval na komunikačních a prezentačních dovednostech. Cením si jeho rad v oblasti zvládání trémy. Trénink s Jirkou mne posunul o kus kupředu a dodnes využívám jeho rad po telefonu.