Reference

Na čem jsme spolupracovali

Kofola

V Kofole ještě mediální krizi nezažili, ale kdyby nastala, jsou na ni připraveni. Pomáháme i s rozvojem manažerů a užili jsme si i meditace. 

Tubrr

Tyhle nadšence baví spolupráce s youtubery. Hledali jsme cestu, jak z malé firmy vytvořit velkou a jaký byznys model a PR strategii zvolit.

Gefco

Vedení se chtělo zlepšit v práci se svými týmy. Následovaly teambuildingy, kterými se podařilo zlepšit spolupráci dvou týmů.

Dr. Max

Práce se zákazníky je někdy složitá, a tak jsme hledali způsob, jak si zachovat klid i v náročných situacích. Rozvíjíme i interní lektory.

Top Design

Firma se z několika zaměstnanců rozrostla o další dvě stovky. Manažeři potřebovali začít myslet jinak. Vyladili jsme i web a nastavili HR systémy.

TNS Aisa

Profíci na výzkumy všeho druhu se chtěli naučit prezentovat složité věci i laikům. Základní požadavek na trénink: hlavně zábavnou formou.

Covidien

Pražská pobočka zajišťuje servis pro zbytek světa. Řeší proto i složité operace. A tak se chtěli naučit řešit problémy kreativně.

Česká národní banka

Tady jsme si užívali meditace a objevovali kouzlo dechových technik. Proti stresu, k získání energie i k posílení koncentrace.

Na čem byste chtěli pracovat vy?

Napište nám své představy a my se vám ozveme co nejdříve zpět.