Reference

Spolupracujeme s Jirkou Daníčkem třetím rokem. Pomáhá nám v osobním rozvoji a růstu na všech úrovních managementu AGROTEC Group. Jako mentor, poradce, supervizor i kouč nás provází transformací naší skupiny a pomáhá nám formovat lidi na nové pozice a role. 

Pomáhá těm, kdo se chtějí přizpůsobit nárokům současného a hlavně budoucího světa okolo nás. Těm, kdo chtějí na sobě pracovat a měnit se. Těm, kteří se chtějí podílet na trvale udržitelném rozvoji naší AGROTEC Group. 

Dnes už vidím výsledky Jiřího práce v podobě aktivních lidí zapojených do projektů Transformace naší skupiny.

Martin Rada

CEO AGROTEC Group

Během supervize vlastní supervizní práce dostávám s partnerským nadhledem, humorem i vážností zpátky to, co sama říkám. Se všemi dopady, které mě supervizor neváhá nechat citlivě, ale růstově prožít.

 Dostávám možnost poskládat si výsledek za pomoci někoho, kdo kladením otázek doplní chybějící puzzle tak, aby mi obraz dával smysl. Postupně poznávám schovky a místa, kam dílky s oblibou zapadávají. A kde mám tedy příště začít pátrat, až se ocitnu v náročné pracovní situaci.

 Supervize mi pomáhá utužovat vlastní profesní jistotu a autenticitu vůči klientům. Tedy navazovat kvalitnější vztahové vazby, které jsou základem mé práce.

Lenka Dokládalová Bednářová

Supervizorka

Jsem student fyzioterapie a rád běhám ultramaratony v horách. Kilian Jornet, nejslavnější horský běžec a skialpinista, říká, že 50 % úspěchu je v nohách a druhých 50 % v hlavě. Ultramaratony v horách jsou fyzicky i psychicky hodně náročné a jen dokončit takový závod může člověk považovat za úspěch. Neurotechnologie mi pomohly v tom, abych se naučil více odpočívat a během závodu byl ve své hlavě na správném místě.
Někdy se mi podaří dosáhnout momentu, kdy cítím, že nemusím vynakládat vůbec žádné úsilí a vše se děje nějak samo. Asi mezi mé největší úspěchy patří 10. místo ze závodu Swiss Alps 100. Jde o 160 km dlouhý závod, kdy člověk překoná 10 000 vertikálních metrů náročným alpským terénem.
Jsem moc rád, že jsem závod dokončil. Když jsem doběhl, říkám: " Tyjo, vlastně to ani nebylo tak hrozný, jak jsem si myslel, byla to docela zábava".
Prostě je dobré se občas uvolnit a nechat věci plynout.  

Šimon Heneberg

Běžec ultramaratonů

96 km za 11 hodin, 12 minut

Jirku jsem poznal na školení manažerů v mém bývalém zaměstnání, během kterého mi jako lektor pomohl s uchopením manažerské role a současně i s určitými postoji k osobnímu životu.

Když jsem začal podnikat, věděl jsem, že potřebuji někoho, kdo mi pomůže věci správně pojmout, ale také vypořádat se s vlastními kostlivci ve skříni. Jirka byl v tu chvíli jasná volba.

Terapeut a kouč v jedné osobě s důvěrným přístupem a jasnou myslí, který mi vždy ukáže cestu, kterou sám občas nevidím.

Lukáš Vinš 

Producent B-TOLD film

U Jiřího jsem se zastavila na kus řeči v době, kdy mi většina věcí v mém životě přestávala dávat smysl. Položil mi ty správné otázky a ukázal jiný pohled na mé problémy. 

Uspořádala jsem si myšlenky. Vzala jsem svůj život opět do svých rukou a nevzdala to. 

O tři měsíce později jsem získala titul mistryně světa ve sportu, na který jsem už málem zanevřela. :) Moc díky!

Petra Pískatá

Mistryně světa 

v bezmotorovém létání

Supervize pro mě představuje prostor pro zastavení a následné nahlédnutí na mé předchozí i budoucí kroky v oblastech týkajících se výkonu mé profese. Pan Daníček mi pomáhá nasvítit uzlová místa v jednotlivých rozhodnutích mnoha způsoby. Velmi oceňuji přesahy, které supervize s jeho osobou bezpečně nabízí. Pan Daníček mi totiž pomáhá pojmenovat, co by navíc bylo možné nahlédnout terapeutickou či koučovací optikou. Jeho profesionální, autentický, podpůrný, klidný a lidský přístup je pro mě velikým přínosem v mé další práci. 

Lukáš Nálevka

Oblastní metodik prevence, supervizor ve školství

Jiří is a calm, wise and grounded man who clearly has much to offer his clients. His understanding of issues whose roots lie below the surface is heighten by his natural understanding of the systemic coaching and constellations which was a delight to share with him on a recent training..

John Whittington

Author, Systemic Coaching & Constellations

Spolupráce s panem Daníčkem byla velmi prospěšná pro uklidnění těžkých chvil při práci s dětmi v dětském domově i povzbuzení na cestu dále.

Martina Buchalová Horská

Ředitelka dětského domova